O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Katolikami, którzy mają coś do powiedzenia! Lubimy wypowiadać się na różnego rodzaju tematy, z perspektywy bycia praktykującymi Chrześcijanami. Uważamy, że nowoczesne media i pogląd na wiarę, doskonale idą w parze, a to co oferujemy ma głęboką wartość. Nie boimy się osądów, twardej opozycji, illuminatów i ufo. Jesteśmy otwarci na dialog i pogłębianie relacji z drugim człowiekiem.

Grupa Medialna powstała z myślą o kreowaniu mediów wolnych od porad, które w rzeczywistości wpędzają w jeszcze większe problemy, fakenewsów, czy plotkarskich ocen z domieszką hejtu adresowaną do kogoś kogo nie lubimy.

Misją Grupy Medialnej jest dzielenie się naszymi spostrzeżeniami na różne tematy, informowanie o znaczących wydarzeniach społecznych oraz interpretowanie, komentowanie i przybliżanie ich znaczenia z punktu widzenia Kościoła. Chcemy, aby media nie demoralizowały odbiorcy a pomagały mu wzrastać w wierze i życiu codziennym, dlatego łączymy religię z codziennością, zapewniając czytelnikom miejsce do otwartych i inspirujących dyskusji.

Mamy nadzieję, że udostępnione przez nas treści zachęcą użytkowników do włączenia się w naszą społeczność, do współtworzenia portalu oraz wspierania jego misji.

W przyszłości planujemy rozbudować platformę o kolejne moduły oraz wejść szeroko w Media (Radio, Telewizja, Prasa). Cały czas utrzymując wartościowy przekaz i charakter portalu.